KUPUJĘ KSIĄŻKĘ
TERAZ DARMOWA WYSYŁKA

STRATEGIA LEAN – praktyczny warsztat LIVE

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosy, średnia: 5,00
Loading...

Sharing is caring!

Kochani, 

dzisiejszy wpis to zaproszenie na bardzo wyjątkowe wystąpienie – mój debiutancki LIVE na Facebooku. Razem z Sebastianem Drzewieckim (zbieżność nazwisk jest przypadkowa :)), prowadzącym bloga i podcast Nowoczesny Lider postanowiliśmy zorganizować dla Was 2-godzinne, praktyczne szkolenie LIVE ze STRATEGII LEAN.

To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Zupełnie za darmo, dla każdego, kto chce swoją firmę rozwijać, poznać strategiczne podejście do lean i wyeliminować wielką piątkę patologii biznesowych. Dlatego już dziś zachęcam Was do zarezerwowania terminu: 17.10.2019 r. w godz. 11.00–13.00. A co dokładnie Was czeka? Sprawdźcie poniżej.

Wyeliminuj 5 patologii biznesowych, które niszczą Twoją organizację od środka!

Niezależnie od branży, modelu biznesowego, struktury organizacyjnej czy wytwarzanych produktów większość firm boryka się z bardzo podobnymi problemami, które hamują ich rozwój.

Jak w dzisiejszych czasach doskonalić organizację? Jak poprawiać wyniki finansowe? W jaki sposób angażować pracowników przy jednoczesnym zmniejszaniu ich rotacji? Jak podejść do lean w sposób strategiczny? Te pytania zadaje sobie większość CEO i właścicieli firm. A my na nie odpowiemy. 

Czego dowiesz się podczas szkolenia LIVE? 

1. Czego ludzie oczekują od firmy i od lidera? 
2. Dlaczego lean nie da się wdrożyć?
3. Mity na temat projektów lean
4. Pięć patologii biznesowych
5. Dlaczego strategia lean = 5 kroków? 
6. Jaki jest największy błąd popełniany przy „wdrażaniu leana”?

By utwierdzić Was w przekonaniu, że warto spędzić z nami aż 2 godziny podczas szkolenia LIVE, zapraszam do obejrzenia krótkiego teasera ze szkolenia Strategia LEAN dla Forbes Experience LAB.

Dlatego jeśli jesteś właścicielem firmy, prezesem, menedżerem, który myśli o transformacji lean jak o poważnym przedsięwzięciu. Liderem, który chce się nauczyć, czym jest świadome przywództwo, jak budować efektywne zespoły oraz angażować i rozwijać pracowników i chce dowiedzieć się, jak stworzyć WIELKĄ FIRMĘ i mieć szczęśliwych pracowników, to nie możesz tego przegapić.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA – > SZKOLENIE LIVE – STRATEGIA LEAN

Rok od wydania książki 

To już rok od wydania książki! Właśnie w drugiej połowie października 2018 Strategia LEAN – Dlaczego w WIELKICH firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałku, została wypuszczona w świat. Do tej pory rozeszła się w ponad 1500! Z tego miejsca ogromnie dziękuję Wam za zaufanie, wszystkie recenzje, wskazówki i długie dyskusje na tematy w niej poruszone. Dlatego podczas naszego spotkania LIVE, razem z Sebastianem Drzewieckim, rozdamy kilka egzemplarzy dla najaktywniejszych słuchaczy.

Do zobaczenia 17.10.2019 r. o godz. 11:00 na Facebooku, podczas praktycznego szkolenia LIVE – STRATEGIA LEAN!

Radek

Oceń wpis

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosy, średnia: 5,00
Loading...

Polecane wpisy

1 Response

  1. 3 października 2019

    […] Więcej na ten temat tutaj. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Radosław Drzewiecki
Radosław
Drzewiecki
Sherlock Waste Co-Founder, Leanpassion Board Member